Lokalizacja: Kraków

Dobrze czujesz się w nawiązywaniu relacji?

Szukasz miejsca, w którym możesz wdrażać swoje świetne pomysły?

Chcesz pracować z ludźmi, którzy naprawdę znają się na tym co robią?

Cieszy Cię obserwacja szybkich efektów Twoich działań

Jeśli tak, to może połączymy siły?

W Pragmatic Coders współpracujemy ze startupami z całego świata (głównie USA, UK, Dubaj, Skandynawia). Nie jesteśmy body leasingiem, ani zwykła firmą outsourcingową! Zajmujemy się całym procesem product development i występujemy w roli partnerów dla naszych klientów. Tworzymy produkty end-to-end: począwszy od designu i pracy nad wymaganiami, poprzez development, rozwój, wzrost i skalowanie rozwiązań.

Ze względu na intensywny rozwój poszukujemy obecnie osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji i pomoże nam tworzyć organizację, w której pracują świetni i utalentowani ludzie!

Twoje zadania:

  • Aktywne wyszukiwanie i kontakt z Kandydatami z branży IT przy użyciu standardowych narzędzi rekrutacyjnych jak i własnej kreatywności,
  • Przedstawianie potencjalnych ofert zainteresowanym Kandydatom, utrzymywanie długotrwałych relacji z Kandydatami,
  • Dbałość o pozytywny candidate experience oraz jakość komunikacji z Kandydatami.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Co najmniej 1 roku doświadczenia na stanowisku asystenckim lub juniorskim w rekrutacji skierowanej do branży IT,
  • Bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych – komunikatywności, kultury wypowiedzi,
  • Dokładności i uważności w codziennych działaniach,
  • Nastawienia na działanie, kreatywności w poszukiwaniu dróg dotarcia do Kandydatów,
  • Bardzo dobrej znajomości języka polskiego oraz dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Orientacji na efekty 🙂

Będąc częścią Pragmatic Coders możesz liczyć na:

  • Rozwój (wewnętrzne procesy wymiany wiedzy i doświadczeń)
  • Świetnych graczy zespołowych – współpraca, wzajemna pomoc, wymiana wiedzy i doświadczeń – to nasza codzienność!
  • Elastyczne godziny pracy, płaską strukturę organizacyjną, opartą o zaufanie i profesjonalizm, imprezy i wyjazdy firmowe, pakiet medyczny i sportowy i wiele więcej.

Nie interesuje nas świetnie napisane CV. Za to realne umiejętności i podejście już tak.

Dlatego jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach, które czekają na Ciebie w Pragmatic Coders – odezwij się do nas!

    Dołącz do Pragmatic!

    Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pragmatic Coders sp. z o. o. w celach rekrutacyjnych.
    *(pola wymagane)