"Ścieżka developera w chmurze AWS" - zapraszamy na kurs

Wspólnie z założycielem kursy.cloud - Łukaszem Tomaszkiewiczem (notabene byłym współpracownikiem Pragmatic Coders), ruszyliśmy z promocją, podczas której można zdobyć kod uprawniający do bezpłatnej rejestracji na kurs "Ścieżka developera w chmurze AWS".

Założenia promocji

W promocji może wziąć udział każdy zainteresowany odbyciem kursu "Ścieżka developera w chmurze AWS". Minimalne wymagania to znajomość programowania oraz wskazana znajomość C3 (przykłady podane w kursie bazują właśnie na C#).

Szczegóły kursu

“Ścieżka dewelopera w chmurze AWS” to kompleksowe szkolenie, które przygotuje Cię do pracy z chmurą AWS: tworzenia oprogramowania, które nie tylko jest zaprojektowane do działania w chmurze, ale także potrafi skorzystać z jej zalet.

10 modułów kursu przeprowadzi Cię krok po kroku przez podstawowe koncepcje związane z chmurą AWS, pomoże skonfigurować środowisko pracy, nauczy Cię uruchamiać Twoje aplikację w chmurze, jak i wykorzystywać najpopularniejsze i najbardziej przydatne usługi chmurowe.

Szkolenie jest tworzone z myślą o programistach mających min. 2-3 lata doświadczenia w programowaniu.

W skład kursu wchodzą 124 lekcje dające łącznie ponad 7 h materiału, 10 modułów, 8 quizów i wiele więcej!

Jak uzyskać bezpłatny dostęp do kursu?

Aby uzyskać kod uprawniający do bezpłatnej rejestracji na kurs należy wziąć udział w naszej promocji. W tym celu należy spełnić następujące kroki:

Na zgłoszenia czekamy do 3 stycznia 2022. Po tym czasie nastąpi weryfikacja zgłoszeń (ok. 2 tyg.). O otrzymaniu dostępu powiadomimy Cię droga mailową.

kurs AWS (650 x 431 px) (1)

Czy to jedyna edycja tej promocji?

Nie. 🙂 W planach mamy realizację kolejnych etapów, w których również będzie można zdobyć kod uprawniający do bezpłatnej rejestracji na szkolenie. 

O szczegółach będziemy informować drogą mailową oraz na naszych social media - zachęcamy do śledzenia.