Senior Full Stack Developer

Lokalizacja: Kraków / Warszawa / Katowice

Wynagrodzenie: 800 – 1000 zł za dzień netto na B2B

O nas

W Pragmatic Coders współpracujemy ze startupami z całego świata (głównie USA, UK, Dubaj, Skandynawia). Nie jesteśmy body leasingiem, ani zwykła firmą outsourcingową! Zajmujemy się całym procesem product development i występujemy w roli partnerów dla naszych klientów. Tworzymy produkty end-to-end: począwszy od designu i pracy nad wymaganiami, poprzez development, rozwój, wzrost i skalowanie rozwiązań.

Co klienci mówią o nas?

Godne odnotowania jest to, że Pragmatic Coders za pomocą merytorycznych argumentów było w stanie przekonać nas do zmiany sposobu myślenia o tym, jak powinniśmy tworzyć nasze oprogramowanie. Ponadto relacje między ich Product Ownerem a zespołem deweloperskim są niesłychanie dobre, co wpływa na efektywność ich pracy. Gdybym miał zacząć pracę nad Bloc-X jeszcze raz, dokonałbym dokładnie tego samego wyboru i wybrał Pragmatic Coders.
Andrew Toumazi
CEO, BLOC-X
Współpraca z Pragmatic Coders była wspaniałym doświadczeniem, zaangażowanie i duch zespołu w dostarczaniu wartości są naprawdę inspirujące. Dbają o wszystkie potrzeby Twojego biznesu, od tych prostszych po najbardziej złożone rozwiązania, zapewniając, że produkt zostanie dostarczony zgodnie z oczekiwaniami. Pracownicy Pragmatic Coders są inteligentni, elastyczni i zawsze szukają dobrych sposobów na zoptymalizowanie procesów.
Guillermo Goncalez Espiga
CEO, Eldoradohub

Czym się będziesz zajmować?

 • Będziesz częścią cross-funkcjonalnego zespołu produktowego tworzącego od podstaw innowacyjną aplikację rodzinną, pozwalającą na efektywne zarządzanie opieką nad dziećmi i współpracą pomiędzy członkami rodziny (więcej poniżej).
 • Będziesz podejmować pragmatyczne decyzje architektoniczne, pozwalające na budowę skalowalnych i łatwych w utrzymaniu rozwiązań.
 • Możesz liczyć na bezpośredni kontakt z klientem, dużą swobodę w działaniu oraz realny wpływ na kształt budowanego produktu.

Produkt?

Na dobry początek zaczniesz od rozwijania aplikacji umożliwiającej rodzinom współpracę i podejmowanie wspólnych decyzji dotyczących ich dzieci i innych członków rodziny. Główne funkcjonalności aplikacji to synchronizacja informacji z maili z wykorzystaniem inteligentnych filtrów bazujących na preferencjach użytkowników oraz możliwość komunikacji w czasie rzeczywistym. Celem aplikacji jest ułatwienie opiekunom trudnego zadania jakim jest zarządzanie wszystkimi obowiązkami wynikającymi z rodzicielstwa. W skrócie – dzięki naszej platformie już nigdy żaden rodzic nie zapomni odebrać swojego dziecka z przedszkola.

Czego oczekujemy od Ciebie?

 • Bardzo dobrej znajomości Node.js, React i PWA
 • JavaScript/TypeScript na poziomie zaawansowanym
 • Znajomość dobrych praktyk HTML/CSS (w tym preprocesorów CSS)
 • Znajomości relacyjnych baz danych
 • Doświadczenie w tworzeniu wysokiej jakości kodu (oczywiście wraz z testami)
 • Chęci i umiejętności prowadzenia projektów
 • Język polski i angielski na poziomie B2+

Mile widziane:

 • Znajomości dobrych praktyk tworzenia aplikacji działających w chmurze
 • Wiedza z zakresu AWS Serverless

Będąc częścią Pragmatic Coders możesz liczyć na​:

Autonomię i decyzyjność

masz możliwość zaangażowania się w rozwój innowacyjnych produktów nie tylko z perspektywy kodu. Będziesz mieć realny wpływ na finalne rozwiązanie

Dobre praktyki

Dobry kod ma znaczenie, dlatego stosujemy Clean Code, code review oraz praktyki Continuous Delivery & Continuous Integration. Dbamy o jakość i dostarczanie wartości biznesowej

Benefity

Elastyczne godziny pracy, pakiet medyczny i sportowy, płaska struktura organizacyjna oparta o zaufanie i profesjonalizm, imprezy i wyjazdy firmowe

Rozwój

wewnętrzne procesy wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy projektami i developerami, udział w gildi Scrum dla chętnych, budżet szkoleniowy, wsparcie Tech Leadów w ustalaniu ścieżki Twojego rozwoju

Współpracę

Nasz zespól składa się ze świetnych graczy zespołowych. Wzajemna pomoc, wymiana wiedzy i doświadczeń - to nasza codzienność!

Focus na wartości biznesowej

Bliska współpraca z klientem pozwala nam świetnie poznać jego domenę biznesową i razem z nim podejmować korzystne biznesowo decyzje techniczne

Co cenię w Pragmatic Coders?​

Jakub

Senior Java Developer

Pragmatic Coders daje Ci przede wszystkim ludzi. Pozytywnych, szczerych, otwartych ludzi, z którymi współpraca to nie tylko szybki rozwój na wielu płaszczyznach ale również świetna atmosfera i ogromna elastyczność. I właśnie to jest najcenniejsze w pracy.

Wojciech

Senior Fullstack developer

W Pragmatic Coders cenę atmosferę, super pracuje się z tak mądrymi, wesołymi i szczerymi ludźmi. Zawsze znajdzie się ktoś, kto pomoże i podzieli się swoim doświadczeniem. Mam realny wpływ na produkt nad którym wspólnie pracujemy.

Dołącz do nas!

  Dołącz do Pragmatic!

  Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pragmatic Coders sp. z o. o. w celach rekrutacyjnych.
  *(pola wymagane)
  COVID-19

  Obecnie ze względu na COVID-19 większość czasu pracujemy zdalnie, ale chętni odwiedzają nasze biura w Krakowie i Warszawie kilka razy w tygodniu. Po pandemii zamierzamy wrócić do częstszych spotkań F2F.