Pragmatic Coders wchodzi na kolejny poziom partnerstwa z AWS

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich specjalistów z Pragmatic Coders oraz osób, które rozważają dołączenie do naszej ekipy w rolach Senior DevOps Engineer i DevOps Engineer! Właśnie osiągnęliśmy kolejny poziom partnerstwa (Select) z Amazon Web Solutions jako Consulting Partner. Od dawna oferujemy usługi w obszarze rozwoju produktów bazujących na chmurach internetowych i pragmatycznie budujemy infrastrukturę, dlatego partnerstwo z AWS było naturalnym wyborem. Zobacz, jakie możliwości stwarza nam ten krok.

 

Zalety partnerstwa z AWS
Zalet jest wiele zarówno dla firmy, ekspertów oraz klientów. Jedną z największych jest bogata oferta szkoleniowa dla naszego zespołu, która zawiera:

  • 50-70% zniżki na pakiety szkoleniowe AWS prowadzone przez Partnerów Szkoleniowych Amazona (do tego warto pamiętać, że Pragmatic Coders zapewnia budżet szkoleniowy dla każdej osoby z zespołu).
  • Kredyty promocyjne na certyfikaty AWS.

Cieszymy się, że dzięki nim będziemy mogli podnieść nasze umiejętności!

Warto wspomnieć, że zyskanie tego poziomu partnerstwa nie byłoby możliwe gdyby nie dotychczasowe zaangażowanie naszego zespołu i chęć poszerzania kompetencji. Wymagane przez AWS certyfikaty potwierdzające wysoki poziom umiejętności zdały osoby nie tylko zajmujące się bezpośrednio infrastrukturą jako DevOps, ale również nasi Developerzy, co zdecydowanie ułatwia komunikację pomiędzy zespołami SRE/DevOps, a programistami zajmującymi się budowaniem produktów klienckich.

Korzyści dla Pragmatic Coders
Dzięki osiągnięciu poziomu Select będziemy widoczni w wyszukiwarce na stronie AWS partner network, a to ważne, ponieważ wielu klientów szuka tam zaufanych partnerów do współpracy. O tym, że my właśnie jesteśmy takim partnerem, świadczą choćby recenzje, jakie niedawno otrzymaliśmy na platformie Clutch. Na przykład ta opinia, napisana przez CEO ogromnej firmy z Dubaju dostarczającej bazujące na chmurze rozwiązania dla restauratorów. Klient pisze m.in. (tłumacz. własne):

“Zespół Pragmatic Coders zajął się rozwojem naszej platformy dla użytkowników wewnętrznych. Jest to ciężka i zaawansowana platforma oparta na chmurze, która została napisana w Javie i React. […] Programiści zanim zaczęli tworzyć produkt, zadawali wiele dobrych pytań, które pomogły nam uniknąć pułapek. Są nie tylko dobrzy w kodowaniu, ale także pomagają nam poprawić się od strony biznesowej.”.

Dziś możemy się pochwalić, że stworzona przez nas aplikacja odpowiada średnio za 13 tysięcy zamówień dziennie o wartości około 200 000 dolarów.

Co więcej AWS zapewnia nam oraz naszym klientom możliwość uczestniczenia w różnych programach partnerskich, daje dostęp do narzędzi sprzedażowych i marketingowych.

Co dalej?
Naszym celem jest dalszy rozwój w sieci AWS. Jest to dla nas wartościowe ze strategicznego punktu widzenia, a osiągnięcie kolejnych poziomów dostarczy jeszcze więcej możliwości naszym specjalistom oraz klientom.LEAVE A COMMENT

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.