Demo Days - projektowy "big picture"

Demo Days - projektowy

W listopadzie 2021 po raz pierwszy zorganizowaliśmy Demo Day.

Jest to przestrzeń dla naszych Zespołów do zaprezentowania przed całą firmą realnych postępów w pracy nad projektami, zrealizowanymi w minionych 3 miesiącach. 

20220210_181852-1

“Big picture”

Każdy z Zespołów ma dedykowany slot czasowy podczas którego przedstawia krótką charakterystykę projektu / produktu - kto jest jego odbiorcą docelowym, jaki problem odbiorcy jest rozwiązywany, jak również UVP produktu.

Następnie przedstawiane są wyzwania techniczne i/lub biznesowe, a na sam koniec prezentowane są elementy zrealizowane w ostatnim kwartale. I właśnie na tym etapie Zespoły mają możliwość realnego przedstawienia produktu, wejścia w aplikację i zademonstrowania jak działa produkt, jakie zmiany zostały zaimplementowane.

Spotkanie to idealnie wpasowuje się w jedną z naszych wartości - We desire to grow. Ciągle podnosimy poprzeczkę i usprawniamy nasze działania na poziomie całej organizacji, wspólnie ucząc się i wypracowując lepsze metody pracy na bazie naszych doświadczeń i zdobywanej wiedzy. Zależy nam, aby ludzie rozmawiali o swoich sukcesach i problemach w projektach. Tak, aby każdy miał “big picture” o tym co się dzieje w firmie. 

Czy opowiadanie o projektach musi być nudne?

Nie. 🙂 Spotkanie prowadzone jest w taki sposób, aby nie zanudzić uczestników. Każdy z Zespołów ma 15 min za zaprezentowanie swojej części, dzięki czemu spotkanie jest bardzo dynamiczne.

Podczas Demo Day panuje również bardzo luźna atmosfera, która sprzyja wspólnej integracji i zabawie.

Efekt? Przeczytajcie sami:

"Dzięki Demo Day wiem jakie projekty prowadzone są w naszej firmie, co ułatwia mi wymianę wiedzy na temat wyzwań czy technologii podobnych do tych w moim projekcie. Jest to też świetna okazja do integracji i poznania ludzi z innych zespołów." Kuba

"Czuje dumę, że robimy tak różnorodne i zaawansowane projekty oraz że potrafimy bez spiny mówić nie tylko o sukcesach, ale też o tym co jest trudne." Ewa

 

Projekt bez tytułu (45)

20211109_183053_120211109_191216_1

O co tyle szumu?

Nasze portfolio jest bogate w innowacyjne firmy z całego świata, którym nie tylko pomagamy w wytworzeniu produktu, ale także w budowaniu biznesu wokół niego.
 
Edukujemy, doradzamy i pomagamy naszym Partnerom w tym, jak pragmatycznie i efektywnie tworzyć startupy.
 
Przez 7 lat działalności pomogliśmy dostarczyć produkty dla ponad 175000 użytkowników z ponad 5000 funkcjami i ponad 160 milionami dolarów przychodu.
Naszym długoterminowym celem jest pomóc 10 firmom uzyskać status Unicorna.
 
Chcesz poznać naszych Partnerów?