Video | Historia Agile transformacji Pragmatic Coders

Video | Historia Agile transformacji Pragmatic Coders

Czy kiedykolwiek zmagałaś/eś się z „przekonaniem” ICH (Programistów) do używania Scruma? Czy widziałaś/eś kiedyś firmy, w których Scrum Masterzy i Agile Coachowie byli jedynymi ludźmi, którym zależało na Agile i Scrumie? Chcesz usłyszeć o firmie, w której takie problemy już nie istnieją?

Zobacz nagranie ze spotkania zorganizowanego przez społeczność ALE Kraków i dowiedz się, jaka jest historia naszej Agile transformacji!  Poszukaj dla siebie inspiracji w tym, jak zbudowaliśmy firmę, w której programiści CHCĄ i lubią pracować w Scrumie. Nie było to łatwe i wymagało zmian w całej organizacji, ale warto było to zrobić. W materiale Wiktor Żołnowski (co-Founder Pragmatic Coders) oraz Jakub Dobosz (Agile Delivery Lead w PC) opowiadają o wszystkich krokach, które podjęliśmy, aby było to możliwe.

 

Wiktor Żołnowski (Speaker)
CEO i co-Founder Pragmatic Coders, firmy IT budującej startupowe "unicorny". Były Agile Coach mający na swoim koncie wiele zwinnych transformacji. Jeden z servant leaderów społeczności ALE Kraków działającej prężnie od 10 lat.

Jakub Dobosz (Speaker)
Ceni synergię zespołu, przejrzystość działania i otwartą komunikację. W branży IT od ponad 15 lat w różnych rolach (programista, PM, PO, lider). Obecnie pracuje z zespołami i Product Ownerami poszukując optymalnego sposobu dostarczania wartości. Jest praktykiem i entuzjastą NVC.

Ringier Axel Springer Tech (Host)
W Ringier Axel Springer TECH 300 inżynierów i inżynierek buduje w Polsce rozwiązania docierające do 40 milionów użytkowników na całym świecie. Tworzymy narzędzia dla cyfrowego newsroomu, które pozwalają redakcjom odnieść sukces. Nasz kod pomaga pisać artykuły, wysyłać maile i mailingi, targetować reklamy, generować leady sprzedażowe, zarabiać na treściach i wytrzymywać skoki ruchu generowane przez przełomowe newsy. The future of media is written in code. Więcej o Ringier Axel Springer Tech.