Poznaj wybrane projekty, które zrealizowaliśmy z sukcesem!

Więcej

Kitopi

Kitopi to startup, który szybko stał się prawdziwym Unicornem i liderem w wyznaczaczaniu trendów w najszybciej rozwijających się sektorach całej branży spożywczej.

Działa jako „cloud kitchen” – zupełnie nowa, przełomowa usługa B2B oferowana istniejącym lokalnym restauracjom. Kitopi oferuje gotowanie i dostarczanie określonych dań w imieniu restauracji w innych, odległych lokalizacjach (takich jak dzielnice, miasta i kraje), które zwykle były poza ich zasięgiem.

Zespół Pragmatic Coders oferował bezpośrednie wsparcie dla doświadczonych programistów i Product Ownerów w projekcie. Po pewnym czasie bieżące wsparcie projektowe zostało przekształcone w bardziej niezależne zadania związane z rozwojem produktu.

Kitopi
WithHealth

WithHealth

WithHealth to amerykański startup MedTech, który oferuje kilka usług, takich jak programy bezpieczeństwa w miejscu pracy i na planie filmowym związane z odpowiedzią na COVID-19 oraz program Complete Care. Pragmatic Coders odpowiada za opracowanie oprogramowania dla tych dwóch usług. Prace obejmowały:

 • prowadzenie badań rynkowych w celu poznania oczekiwań użytkowników
 • ustalanie priorytetów, szacowanie, tworzenie podzespołów
 • rozwijanie frontendu, backendu i infrastruktury.

Ponadto przeprowadziliśmy audyt zgodności z HIPAA, w tym analizę wymagań zgodności z HIPAA oraz dostosowania infrastruktury i architektury aplikacji.

Frost

Frost to nowy bank typu challenger z Wielkiej Brytanii, który w Pragmatic Coders rozwijamy od podstaw. Nasza praca obejmuje:

 • projekt produktu
 • rozwój podstawowej platformy
 • przetwarzanie transakcji
 • przetwarzanie danych użytkownika
 • wymiana walut
 • integracja z Google Pay i Apple Pay

Ponadto przeprowadziliśmy audyt zgodności PCI, w tym analizę wymagań zgodności PCI oraz dostosowania infrastruktury i architektury aplikacji.

Frost
Unlocked

Unlocked

Unlocked to startup skupiający się na rozwiązaniu problemu wynajmu miejsc takich jak muzea, kościoły, sale konferencyjne i inne. Dla tego klienta przeprowadziliśmy warsztaty Product Discovery, które pozwoliły mu przemodelować produkt i zaoszczędzić dużo czasu pieniędzy!

 • Przeprowadziliśmy pogłębione wywiady z potencjalnymi użytkownikami, aby poznać ich rzeczywiste potrzeby i na tej podstawie określić, jaki powinien być produkt.
 • Zrealizowaliśmy prototyp narzędzia, który klient może wykorzystać szukając inwestorów:
  • przygotowaliśmy architekturę informacji i prototyp interfejsu użytkownika do zarządzania briefem,
  • oraz wizualizację tego, jak gotowy brief mógłby wyglądać na stronie internetowej przykładowego obiektu.

Congrify

W świecie fintechu wciąż brakuje narzędzi umożliwiających handlowcom przechowywanie, analizowanie i zrozumienie danych z różnych dostawców płatności. To właśnie z tego powodu powstał Congrify.

Założyciele Congrify, pracując w branży płatności, zidentyfikowali wspólne problemy handlowców: rozproszone dane płatnicze i brak przejrzystych narzędzi analitycznych. Postanowili stworzyć rozwiązanie, które pomoże handlowcom zrozumieć i zarządzać informacjami o transakcjach.

Klient przyszedł z zamiarem stworzenia aplikacji, którą mógłby zaprezentować inwestorom w celu pozyskania funduszy. Zespół Pragmatic Coders pomógł klientowi zredukować listę funkcji do niezbędnego minimum, aby szybko i w przystępnym budżecie zbudować produkt.

congrify1
PC Training

PC Training

Tym razem klient był wewnętrzny. Na potrzeby działu HR w Pragmatic Coders stworzyliśmy prostą aplikację do zarządzania i nadzoru systemu szkoleniowego dla pracowników.

Nad rozwiązaniem pracowaliśmy w systemie low-code (konkretnie w Adalo). Pozwoliło to znacznie ograniczyć koszty i skrócić czas realizacji. W efekcie już po 3 tygodniach otrzymaliśmy  gotowe narzędzie, z którego już teraz może korzystać PC team! Podsumowując:

 • uzyskaliśmy automatyzację całego procesu związanego ze szkoleniami wewnętrznymi
 • pracownicy otrzymali wygodną i przejrzystą webową aplikację
 • poszerzyliśmy nasze know-how o rozwiązania oparte o low-code

Ulti Arena

Ulti Arena to platforma gamingowa i marketplace oparte na technologii NFT.

W założeniu miała to być platforma oparta o blockchain, która pozwala handlować stokenizowanymi assetami do gier, czyli elementami, które można wykorzystywać w grach (postaci, itemy). W rzeczywistości produkt jest to dużo bardziej rozbudowany, gdyż jest to cały ekosystem, cała platforma wokół gier komputerowych, która pozwala np. twórcom zarabiać nie tylko na tym, że ich assety są sprzedawane, ale również na każdym ich wykorzystaniu.

W Pragmatic Coders tworzymy korową platformę oraz kontrakty blockchainowe, jesteśmy też zaangażowani w prace UX, prace produktowe, product designerskie. Pracujemy również nad przełomowym konceptem Proof-of-gaming, pozwalającym wynagradzać graczy tokenami za ilość czasu poświęconego na granie w gry na platformie, a także za ich umiejętności i dokonania w tych grach.

Ulti Arena

Chcesz dowiedzieć się więcej o produktach, które możemy wspólnie budować?

Zaaplikuj do Pragmatic Coders i porozmawiajmy o tym!