Lutowy Company Update – Planujemy Q1

CU 2020

 

Jak co miesiąc, w pierwszą środę lutego – spotkaliśmy się wspólnie, aby podsumować ostatni miesiąc pracy i – co istotniejsze – poznać kluczowe cele na 2020 rok. Jak zawsze u nas – było o czym opowiadać!

Company Update to w Pragmatic Coders świetna okazja do tego, żeby przedstawiciele wszystkich projektów i obszarów mogli podzielić się sukcesami i nowinkami z realizowanych działań oraz zaprezentować nadchodzące zmiany.

W tym miesiącu:

  • Jak zawsze – powitaliśmy na pokładzie nowe osoby! Michale – bardzo się cieszymy, że z nami jesteś i dołączasz do warszawskiego biura!
  • Wiktor zaprezentował kluczowe kierunki rozwoju firmy na najbliższy rok i wskazał najważniejsze cele, w obszarach sprzedaży, rekrutacji oraz produkcji. Dzięki temu – wiemy jakie wyzwania przed nami i jesteśmy gotowi do ich podjęcia!
  • Istotnym wsparciem dla całego zespołu w realizacji zaplanowanych działań będzie nowa rola rozwijająca się w PC – Service Delivery Manager! Obejmuje ją od dziś Marcin B. – który sam opowiedział o stojących przed nim zadaniach i planowanych efektach. Gratulujemy i bardzo się cieszymy!
  • Marcin B., Dominik, Darek, Jarek i Olaf – przedstawili najnowsze osiągnięcia projektowe, dzięki czemu mieliśmy okazję, m.in.: zobaczyć produkcyjną wersję platformy, której celem jest zapobieganie wyciekom danych personalnych z dokumentacji firmowych, czy aplikację do zarządzania oświetleniem awaryjnym w sieci rozproszonych lokalizacji. Poznaliśmy najważniejsze wyzwania i sukcesy oraz plany na najbliższe tygodnie.
  • Marcin D. opowiedział nam o budowanych w ostatnim czasie, nowych partnerstwach biznesowych i wiążących się z nimi możliwościach rozwojowych Pragmatic Coders.
  • Marcin J., jako nasz Servant Leader, przedstawił pierwsze efekty “Tygodnia wartości” i zaprosił do udziału w kolejnych. Dzięki nim każdy z nas może jeszcze lepiej dostrzegać je w wykonywanych codziennie zadaniach.
  • Kasia podsumowała ostatni miesiąc w działaniach rekrutacyjnych, przedstawiając statystyki oraz przypominając o otwartych ofertach. Dodatkowo – zaprezentowała plany rozwoju procesów HR na najbliższy kwartał, które pozwolą zoptymalizować naszą pracę.
  • I – last but not least – nasze niezawodne Office Managerki, Karolina oraz Magda odświeżyły naszą wiedzę o kluczowych obszary swojej codziennej pracy i przypomniały najważniejsze zasady z tym związane.
Nowy kwartał w Pragmatic Coders możemy uznać za otwarty. Trzymamy kciuki za najlepsze efekty naszych działań!