Pragmatic Coders na Slush Conference

W zeszłym tygodniu Marcin i Daniel wzięli udział w Slush 2019, konferencji dla startup’ów i inwestorów. Slush to jeden z największych eventów w Europie poświęcony startupom. Jednym z naszych celów w Pragmatic Coders jest pomoc w zbudowaniu conajmniej 10 Unicornów (startupów o wartości powyżej 1 000 000 000 USD) w ciągu najbliższych 10 lat. SLUSH to idealne miejsce by poszukać klientów z potencjałem na taki właśnie wzrost i osiągnięcia.

W przeciwieństwie do wielu firm softwarowych  na Polskim rynku my podchodzimy bardzo selektywnie do wyboru klientów.  Zdarzało nam się kilkukrotnie odmawiać współpracy z klientami, gdy na przykład nie dostrzegaliśmy realnego potencjału w produkcie, lub gdy founderom brakowało odpowiednich kompetencji biznesowych. Oczywiście ważne dla nas jest też dopasowanie kulturowe.

Metodą prób i błędów przez ostatnie lata doszliśmy do wniosku, że nasi idealni klienci to rosnące startupy z odpowiednią, zorientowaną na ludzi kulturą. To tutaj dostrzegamy najlepszą synergię i to właśnie dla takich klientów jesteśmy w stanie dostarczyć największą wartość dzięki naszym szerokim doświadczeniom.