Styczniowy Company Update

company update

 

Jak co miesiąc, w pierwszą środę stycznia – spotkaliśmy się wspólnie, aby podsumować to, co się ostatnio u nas wydarzyło. A było o czym opowiadać

Kontynuując tradycję zapoczątkowaną w grudniu – Company Update to w Pragmatic Coders okazja do tego, żeby przedstawiciele wszystkich projektów i obszarów mogli podzielić się sukcesami i nowinkami z realizowanych działań. Znalazły się wśród nich:

  • Powitanie nowych osób, które dołączyły do nas w ostatnim czasie – Aniu, Adamie, Marcinie, bardzo się cieszymy, że z nami jesteście!
  • Piotr, Dominik, Sławek, Paweł, Łukasz i Dominik – przedstawili najnowsze osiągnięcia projektowe, dzięki czemu mieliśmy okazję, m.in.: zobaczyć aplikację iOS do płatności kartą kredytową z wykorzystaniem krypotwalut, czy produkcyjną wersję platformy umożliwiającej handel dużymi kontraktami na ropę naftową. Poznaliśmy najważniejsze wyzwania i sukcesy oraz plany na najbliższe tygodnie.
  • Marcin opowiedział nam o budowanych w ostatnim czasie, nowych partnerstwach biznesowych i wiążących się z nimi możliwościach rozwojowych Pragmatic Coders.
  • Jak co miesiąc – nie zabrakło także podsumowania z obszaru marketingu. Łukasz zaprezentowała najważniejsze statystyki i podziękował rosnącemu gronu naszych PC blogerów. W grudniu swoje teksty opublikowali Wojtek, Kuba i Sylwester. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji ich przeczytać – zachęcamy do nadrobienia A Wam Panowie – bardzo dziękujemy! I co najważniejsze – już wkrótce zapraszamy po więcej.
  • Marcin, jako organizacyjny Servant Lider, przedstawił efekty wspólnych prac nad obszarem wartości firmowych. Już wkrótce podzielimy się nimi także z Wami.
  • I – last but not least – Ania podsumowała ostatni miesiąc w działaniach rekrutacyjnych, przedstawiając kluczowe statystyki oraz przypominając o otwartych procesach.
Start nowego roku – to także nowe wyzwania i nowe możliwości. Trzymamy kciuki za jak najlepsze efekty!