Lead Java Developer

1200 – 1400 zł netto / dzień (B2B) Kraków (min 2 dni / tydzień w biurze)

Jeśli chcesz pracować zwinnie i w pragmatyczny sposób, zależy Ci na tym by tworzyć innowacyjne produkty oparte o użyteczne i funkcjonalne rozwiązania, lubisz angażować się w ich rozwój (nie tylko z perspektywy kodu) to Pragmatic Coders może być dla Ciebie świetnym miejscem. 

Demo Days

Dołączając do Pragmatic Coders:

Będziesz budować aplikacje i dobierać odpowiednie technologie do ich tworzenia. Dlatego zależy nam na osobach, które potrafią podejmować decyzje techniczne - uświadamiać biznes i zespół, które elementy są niezbędne, a które można pominąć. Będziesz wspierać tworzenie i rozwój dobrego backlogu.

Będziesz blisko współpracować z UX/UI designerami, Product Ownerem, ale też klientem i jego zespołem w celu tworzenia użytecznych i funkcjonalnych rozwiązań. Oczekujemy tego, że potrafisz w jasny (i nie tylko techniczny) sposób komunikować się z różnymi grupami osób.

Będziesz mieć swobodę wyboru narzędzi i stosowanych rozwiązań - będziesz bezpośrednio odpowiadał za projekt i jego sukces.

Będziesz uczyć się nowych technologii i narzędzi, rozwijać się w prowadzeniu rozmów technicznych z kandydatami, uczestniczyć w warsztatach sprzedażowych z klientami itp.

Będziesz mieć pewność jakości kodu (chcemy zaoszczędzić Ci frustracji). Dlatego stosujemy Clean Code, code review oraz praktyki Continuous Delivery & Continuous Integration. Zawsze dbamy o jakość i dostarczanie wartości biznesowej - tego samego będziemy oczekiwać również od Ciebie.

Będziesz miał możliwość pracy we wspierającym środowisku gdzie możesz dzielić się spostrzeżeniami wspierającymi współpracowników m.in udzielając i przyjmując konstruktywny feedback. Będziesz przewodził i mentorował zespołowi technicznemu.

Modelowaniem oraz szerzeniem podejścia business-oriented/client-oriented.

Oczekiwania

Bardzo dobra znajomość Java, Spring Framework / Hibernate.

Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu skalowalnych, wydajnych i bezpiecznych systemów z zachowaniem wysokiej jakości.

Potrafisz budować prawdziwie partnerskie relacje z interesariuszami (wewnętrznymi i zewnętrznymi) i masz doświadczenie pracy w międzynarodowym środowisku.

Aktywna współpraca z klientem i zespołem - potrafisz zrozumieć potrzeby i cele klienta, a także zaangażować cały zespół w ich zrozumienie i skuteczną realizacje.

Umiejętność wyłapywania ryzyk/problemów w odpowiednim czasie w projekcie i skuteczne ich rozwiązywanie/adresowanie.

Język polski i angielski na poziomie min. B2.

Zainteresowanie obszarem AI tak, aby Twoja wiedza i kompetencje mogły uzupełnić nasze aktualne know-how w tej tematyce.

Co Cię czeka w firmie

Rozwój

Wewnętrzne procesy wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy projektami i developerami, budżet szkoleniowy, wsparcie tech leadów w ustalaniu ścieżki Twojego rozwoju

Ciekawe wyzwania

Partnerska współpraca z klientem nad produktem, który poprawi sposób funkcjonowania biznesu, wpływ na stosowane technologie i wdrażane rozwiązania

Gracze zespołowi

Współpraca, wzajemna pomoc, wymiana wiedzy i doświadczeń - to nasza codzienność!

Jakość

Dbamy o jakość i dążymy do ciągłego dostarczania wartości biznesowej

Grow with us - jak wspomagamy rozwoj

Interesują nas realne umiejętności i podejście do realizowanych zadań. Zainteresowana/-y? Odezwij się do nas, aby dowiedzieć się więcej!

Benefity

Inicjatywy wymiany wiedzy

Bo warto uczyć się od innych

Opieka medyczna

Żeby dopisywało Ci zdrowie!

Karta multisport

Dbamy o Twoją formę!

Płaska struktura organizacyjna

Możesz pogadać z prezesem bez spiny!

Pracujemy hybrydowo

Widzimy wartość ze wspólnej pracy w biurze ale cenimy sobie elastyczność

Wyjścia integracyjne

Bo fajnie wiedzieć, z kim pracujesz

Parking dla samochodów, rowerów i motorów

Żeby było gdzie zaparkować Twój wehikuł

Pizza w poniedziałek

By dobrze zacząć tydzień

Codzienne przekąski i piwo w lodówce

Owoce, ciastka, napoje - zdrowo i “prawie” zdrowo

O Pragmatic Coders

Nadal nie wiesz czy warto do nas dołączyć? Spokojnie! Dowiedz się więcej o nas, zobacz jakie projekty ostatnio roztrzaskaliśmy i przekonaj się dlaczego warto być częścią Pragmatic Coders.

Poznaj nas bliżej
Photo