Senior Blockchain Developer - freelancer

1100 – 1400 zł netto / dzień (B2B) Zdalnie

W Pragmatic Coders budujemy bazę freelancerów zainteresowanych krótkoterminową współpracą w innowacyjnych i różnorodnych projektach blockchainowych. 

Jeśli chcesz pracować zwinnie i w pragmatyczny sposób, zależy Ci na tym by tworzyć produkty oparte o użyteczne i funkcjonalne rozwiązania, lubisz angażować się w ich rozwój (nie tylko z perspektywy kodu) to Pragmatic Coders może być dla Ciebie świetnym miejscem. 

Współpracując z Pragmatic Coders będziesz budować rewolucyjne rozwiązania Blockchain między innymi z obszarów licencjonowania, zdecentralizowanych giełd kryptowalut, paszportyzacji, platform transakcyjnych itp. dla klientów z całego świata (USA, UK, Dubai, Niemcy, Skandynawia).

Demo Days

Wspierając Pragmatic Coders:

Możesz liczyć na elastyczność współpracy. Dołączając do naszej bazy, będziesz na bieżąco informowany o dostępnych stanowiskach i projektach. Podejmij współpracę w dogodnym dla siebie czasie.

Będziesz budować aplikacje i dobierać odpowiednie technologie do ich tworzenia. Dlatego zależy nam na osobach, które potrafią podejmować decyzje techniczne - uświadamiać biznes i zespół, które elementy są niezbędne, a które można pominąć. Będziesz wspierać tworzenie i rozwój dobrego backlogu.

Będziesz blisko współpracować z UX/UI designerami, Product Ownerem, ale też klientem i jego zespołem w celu tworzenia użytecznych i funkcjonalnych rozwiązań. Oczekujemy tego, że potrafisz w jasny (i nie tylko techniczny) sposób komunikować się z różnymi grupami osób.

Będziesz mieć swobodę wyboru narzędzi i stosowanych rozwiązań - będziesz bezpośrednio odpowiadał za projekt i jego sukces.

Będziesz mieć pewność jakości kodu (chcemy zaoszczędzić Ci frustracji). Dlatego stosujemy Clean Code, code review oraz praktyki Continuous Delivery & Continuous Integration. Zawsze dbamy o jakość i dostarczanie wartości biznesowej - tego samego będziemy oczekiwać również od Ciebie.

Będziesz mieć możliwość pracy w środowisku gdzie możesz dzielić się spostrzeżeniami wspierającymi współpracowników m.in udzielając i przyjmując konstruktywny feedback.

Oczekiwania

Bardzo dobra znajomość Solidity, Hardhat, TypeScript.

Znajomość DeFi.

Znajomość technologii Blockchain i wiedza z obszaru kryptografii (np. jak działają chainy oparte na EVM, jakie są dobre praktyki pisania smart kontraktów, jakie są zagrożenia związane z bezpieczeństwem kontraktów, czym się różnią L1 od L2, itd.).

Doświadczenie w tworzeniu wysokiej jakości kodu (oczywiście wraz z testami).

Odpowiedzialność za swoją pracę, projekt i jego sukces.

Umiejętność wyłapywania ryzyk/problemów w odpowiednim czasie w projekcie i skuteczne ich rozwiązywanie/adresowanie.

Aktywna współpraca z klientami oraz zespołami - Twoja wiedza pozwala na konstruktywny dialog i wybór odpowiednich rozwiązań.

Język polski i angielski na poziomie B2+.

Mile widziana: znajomość technologii Zero-Knowledgle Rollups, Docker'a i wiedza z obszaru sieci komputerowych (szczególnie rozproszonych systemów).

Ponieważ ekscytują nas możliwości, jakie w branży IT daje AI, byłoby super, gdyby ten obszar był ciekawy również dla Ciebie, a Twoja wiedza i kompetencje mogły uzupełnić nasze aktualne know how.

Grow with us - jak wspomagamy rozwoj

Interesują nas realne umiejętności i podejście do realizowanych zadań. Zainteresowana/-y? Odezwij się do nas, aby dowiedzieć się więcej!

O Pragmatic Coders

Nadal nie wiesz czy warto do nas dołączyć? Spokojnie! Dowiedz się więcej o nas, zobacz jakie projekty ostatnio roztrzaskaliśmy i przekonaj się dlaczego warto być częścią Pragmatic Coders.

Poznaj nas bliżej
Photo